agaracka.pl

Booking Kod Polecający - kupony Kwiecień 2021

Idź do Booking Com

Dzięki agaracka.pl możesz mieć swoje zamówienie z Booking Com jeszcze taniej! Przygotowaliśmy kody rabatowe, kod rabatowy i specjalne oferty na zakupy online. Mając kupon promocyjny lub Booking Kod Polecający, kupisz produkty znacznie taniej! Wystarczy, że skopiujesz kod rabatowy Booking Com, a następnie, po skompletowaniu zamówienia, wkleisz go do formularza, pod listą swoich zakupów. W ten sposób obniżysz wartość wybranych artykułów i zapłacisz mniej.

  • Wszystko
  • Oferty

Booking Com przejrzeć

Papierz
2021-03-05 20:06:33

Jak jest dobrze to jest dobrze.

Sama stronka OK. Tylko trochę wciska za bardzo to co ona chce nam wcisnąć a nie to co faktycznie szukamy.No i problemy z ewentualnymi reklamacjami.

slepbee
2020-10-16 14:25:25

Nethash.biz Great simple sign up…

Nethash.biz Great simple sign up process. Website is clear and easy to use.Nigdy nie było problemu z rezerwacją pokoi ani samochodu. Poprostu przeczytać należy co cie czeka.

Alonso
2020-09-26 10:47:39

Urlop w polsce.

Wszystko zgodnie z opisem.Nie wiem,czy to zasługa bookinga, ale pobytu w Białymstoku jestem bardzo zadowolony.

Julka Skrzydlewska
2020-08-21 01:19:12

Używam od lat i jak zawsze pozytywnie

Używam od lat i jak zawzse pozytywnie

Mateo J
2020-06-18 14:27:19

Do tej pory wszystko było ok...Wczoraj…

Do tej pory wszystko było ok...Wczoraj zmieniłam zdanie.Zarezerwowałam domek na campingu w styczniu b.r..Za tydzień miał być wyjazd.Wysyłałam maile z pytaniami dot.pobytu i niestety żadnej zwrotnej odpowiedzi nie było.Wczoraj więc telefon bezpośrednio do osoby, której nr był podany na stronie campingu, znalezionej w internecie i okazało się, że zrezygnowali z usług bookingu w ub.roku .Nie prowadzą też (podobno) campingu. Mnie niestety nikt o tym nie poinformował, a wręcz przeciwnie, mam potwierdzenie rezerwacji i do wczoraj żyłam w przekonaniu, że wszystko jest ok. Na szczęście zdążyłam odwołać przed pobraniem należności i mam nadzieję, że na tym będzie koniec.

izabela mucha
2020-06-16 18:14:43

Najlepsza strona do szukania noclegu na…

Najlepsza strona do szukania noclegu na wyjazd, nawet w czasie gdy panuje koronawirus mialam kilka Robionych rezerwacji co mie wszystkie odwolali bez problemu od razu . Brak ukrytych kosztów. Dziękuję

Anna Dybaś
2020-04-28 07:09:41

Booking vs Covid 1:0

Booking w trudnym czasie pandemii reaguje wzorowo. Nie spodziewałam się obsługi klienta na tak wysokim poziomie. Odpowiedź błyskawiczna, kompleksowe załatwienie sprawy, tak że klient od razu może czuć się spokojny. Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi komentarzami. Moja sprawa została załatwiona bez najmniejszej zwłoki, bardzo profesjonalnie.

Luk
2020-04-22 11:44:14

Mialem wykupiony pobyt w hotelu przez…

Mialem wykupiony tylko pobyt w hotelu przez booking.de, moj lot sie nie odbyl booking w ciągu kilku dni zwrócił mi pieniądze na konto, kontakt znakomity pani kompetenta (urlop 10.04 2020) polecam

Jan Jan Dale
2020-03-29 18:13:55

Oddali kasę za podwójna rezerwację

Doktor Haisivo
2020-02-26 12:10:34

Przydzielanie ikon musi być jednoznaczne.

W sumie to pewnie bym nie zrezygnował z Booking.com (skasowałem konto), gdyby nie błąd, który mnie wpienił. Człowiek porównuje pełno ofert pod różnymi kątami, musi to być wszystko jednoznaczne i zweryfikowane.Przy ofercie widniała ikona parkingu. Zabukowałem (to było na cito, zależało mi na czasie), i zadzwoniłem z pytaniem, gdzie mogę parkować, bo z Google Street View wynikało, że w jakiejś otwieranej i zamykanej bramie. Pani mi odpowiedziała, że na ulicy.Nie wierzyłem w to, co usłyszałem, aż z wrażenia odłożyłem słuchawkę. Dzwonię drugi raz: parking jest na ulicy, a na ulicy trwa remont. Myślę: "Jak by była ikonka prysznica, to znaczy że mam się polewać konewką na trawniku przy temperaturze poniżej zera? Czyli jeszcze ikona krioterapii by się przydała". Nie pojechałem tam, bo nie miałem zamiaru prosić się o mandat stawiając auto na remontowanej ulicy, oraz o porysowanie/zajumanie samochodu "z parkingu przy obiekcie". Na dodatek obiekt nie widział niedorzeczności sytuacji wciąż na nowo informując mnie, że parking oznacza parkowanie na ulicy, oraz nie mogłem się skontaktować z właścicielem aby rozwiązać sprawę polubownie, bo właściciel był zajęty. Zamiast 3 km do obiektu, musiałem jechać 40 km dalej (dobrze, że w ogóle miałem gdzie) i dopłacać do interesu. Ogólnie nie polecam takiej rozrywki. Teraz PayPal wciąż analizuje moje zgłoszenie przesuwając co i rusz koniec terminu analizy. Ktoś cię wprowadza w błąd, inkasuje hajs i funduje zabawę w jego odzyskanie. Ja podziękowałem.Podsumowując: brak weryfikacji czy obiekt podaje prawdziwe informacje; niepewność co do odzyskania środków, które tak naprawdę powinny być oddane natychmiast.

Karolina
2019-12-20 11:41:22

Szybki i sprawny proces rezerwacji…

Szybki i sprawny proces rezerwacji hotelu, bardzo pozytywne doświadczenia z booking.com

Marek
2019-07-06 11:45:02

Zawsze rezerwuje na tej stronie i…

Zawsze rezerwuje na tej stronie i zawsze nie miałem problemów z noclegiem. Duży wybór, fajna oferta - może trochę ciut za wysokie ceny ale ostatnio można dostawać cashback wg tej instrukcji (bookingcom.cashback-polska.pl/) więc ceny niejako się wyrównują no i wiadomo każdy szanujący się hotel współpracuje z booking.com więc zawsze warto tam szukać zakwaterowania jeśli nie mamy akurat jakieś zaufanego miejsca

Gary Beck
2019-04-13 19:14:45

Ogólnie dobry serwis

Ogólnie dobry serwis, ale bez rewelacji. Niestety, ale niektóre oferty czasem wprowadzają w błąd...

Borys
2019-04-09 12:39:38

wlasciwie nigdy nie było problemów

wlasciwie nigdy nie było problemów. Booking.com jest bardzo pomocny. wykonałem około 50 rezeracji. 4 razy był problem. 3 razy został rozwiązanych przez booking.com

Jurek Yarvik
2019-02-07 19:18:32

Przeciętna

Niem mam zastrzeżeń do odbytych Podróży, niemniej ceny wysokie, mimo że firma chwali się że nie pobiera żadnych opłat to konkurencja jest tańsza i to sporo.

FAQ for Booking Com

Jak skorzystać z kuponu Booking Com online?

Klienci mogą sprawdzić swoje Booking Com kod rabatowy na swoich kontach osobistych, aby potwierdzić, który Booking Com kody rabatowe może być użyty w ich zamówieniach, dzięki czemu mogą być używane poprawnie podczas płatności. W tym samym czasie system wyświetli również odpowiednie instrukcje dotyczące korzystania z Booking Com promocje, aby zapewnić każdemu klientowi najwyższą zniżkę.

Jak długo ważny jest kupon Booking Com?

Możesz wejść na swoje konto osobiste, aby zobaczyć wszystkie swoje Booking Com kod rabatowy, każde wyświetli odpowiedni czas wygaśnięcia, wykorzystaj w okresie ważności, możesz uzyskać odpowiednią zniżkę i nie możesz już używać swojego Booking Com ] promocje, dlatego zaleca się, aby zawsze sprawdzać okres ważności kuponu i używać go jak najszybciej przed wygaśnięciem kody rabatowe Booking Com, aby w jak największym stopniu zaoszczędzić pieniądze.

Czy Booking Com oferuje zniżki dla nowych klientów?

Tak, Booking Com uważa, że ​​wysyłanie kuponów do nowych klientów Booking Com to strategia promocyjna, którą większość konsumentów rozpoznaje dzięki badaniom klientów. Booking Com specjalnie opracował nowe wydarzenia promocyjne dla nowych klientów. Możesz przeglądać booking.com, aby uzyskać ekskluzywneBooking Com kod rabatowy. Pokaż Booking Com kody rabatowe przy kasie, aby skorzystać z rabatu Booking Com dla nowych klientów.

Najlepsze kupony Booking Com, nie przegap tego!

Dowiedz się więcej o rabacie.