agaracka.pl

Ibood Darmowa Dostawa - Październik 2021

Idź do IBOOD

IBOOD udostępnia kod rabatowy i promocje po dołączeniu do ich subskrypcji e-mail. IBOOD oferuje również aktualne Ibood Darmowa Dostawa, wyprzedaż i codzienne oferty flash online. Kuponów nie można łączyć z innymi kuponami. Niektóre kupony można zastosować do sprzedaży lub produktów ze zniżką. Sprawdź kupon pod kątem konkretnych warunków. IBOOD oferuje codziennie nowe kupony i kod promocyjny. Mają także cotygodniową reklamę opisującą ich bieżącą sprzedaż na liście na stronie głównej.

  • Wszystko
  • Oferty
  • Darmowa Dostawa

IBOOD przejrzeć

Vinken
2021-03-18 17:18:28

prima snelle service

Marek
2021-01-23 19:13:15

Słuchawki otrzymałem, generalnie OK

Wysyłka opóźniona o ponad tydzień, jednak otrzymałem słuchawki. Nowe zapakowane, w pełni sprawne. Odpowiedź z supportu początkowo szablonowa, później jednak informowano mnie o każdym etapie. Wcześniejsze doświadczenia też nie na pięć, ale zawsze było można znaleźć rozwiązanie: kupiłem opaskę na rękę, która była widocznie wcześniej używana (w opisie nie było o tym nic wspominane)! i kamerkę sportową, która zamiast być niebieska - przyszła czarna (jedyne co zaproponowano to zwrot towaru). Kolejne zamówienie przyszło w terminie, a nawet przed deklarowanym czasem. Na minus brak jakiegokolwiek zabezpieczenia zawartości kartonu, przez co mocno wyobijała się przez całą drogę...

merel
2020-11-20 13:31:19

super snelle service

Patrick Civita
2020-11-18 08:24:34

Snel en perfekt

Harry
2020-11-05 13:59:45

Prima snelle service

Smout
2020-10-09 15:55:09

Prima en snelle service!!

Marco Polo
2020-10-09 08:39:30

Doniczki Emsa

Kupuję tu już ponad 10 lat. Nigdy się nie zawiodłem. Tym razem także wszystko w jak najlepszym porządku.

Sylwia Skrzekotowska
2020-09-09 06:10:32

Super szybko i sprawnie plecam

Adam
2020-08-10 06:46:29

Bardzo solidnie wykonane Etui

Bardzo solidnie wykonane Etui. Bardzo ładnie wygląda i jest dość nietuzinkowe.

Marcin
2020-07-24 08:57:16

Jest moc

Jest super, polecam

Walter
2020-07-23 21:32:32

Super snelle service...i

Martyniuk Piotr
2020-07-17 07:44:08

Bardzo szybka dostawa 2 dni.Towar…

Bardzo szybka dostawa 2 dni.Towar odpowiada opisowi Polecam w 100%

ch
2020-07-13 15:19:59

2 piece

Mooi extra tas

Tomasz
2020-07-08 11:06:36

jest OK

Szybko, sprawnie i towar zgodny z opisem

Mieczysław
2020-07-08 07:46:39

Zbyt długi termin doręczenia

FAQ for IBOOD

Jak skorzystać z kuponu IBOOD online?

Z zakupów w IBOOD można skorzystać, sprawdzając odpowiedni kupon przy kasie. Możesz zaznaczyć swój IBOOD kody rabatowe, logując się na swoje konto, przeglądając osobistą stronę główną i klikając Moja karta. Każdy kupon IBOOD będzie miał na dole odpowiednią regułę użytkowania. Jeśli Twoje zamówienie na IBOOD spełnia warunki, możesz z niego skorzystać.

Jak długo ważny jest kupon IBOOD?

Wszyscy rozumieją, że kody rabatowe z IBOOD należy wykorzystać w okresie ważności. Jednak niektórzy klienci mogą być zdezorientowani co do kody rabatowe IBOOD, który dotyczy tylko produktów stałych IBOOD, ponieważ nie oznaczają one terminu ważności. Należy zauważyć, że te kody rabatowe IBOOD przed produktem nie zostały wyprzedane Zawsze będzie ważny.

Czy IBOOD oferuje zniżki dla nowych klientów?

Tak. Aby zwiększyć popularność marki, IBOOD specjalnie stworzył wyjątkowe warunki preferencyjne dla nowych klientów po raz pierwszy i ma nadzieję, żeby zachęcać ich stają się stabilnymi klientami długoterminowymi. O ile nigdy nie miałeś rekordu zużycia w IBOOD, ta zniżka zostanie Ci proaktywnie wysłana. Skorzystaj z tego rabatu przy składaniu zamówienia na ibood.com. Pozwoli ci to zaoszczędzić średnio zł11.

Porady na zakupy

Jaka jest polityka zwrotów IBOOD?
Jako ceniony konsument, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, można zwrócić produkt w ciągu 14-dni po otrzymaniu produktu. Ponieważ umowa konsumpcji daje prawo do zwracania towarów. W przypadku skorzystania z prawa do produktu w okresie gwarancji i uszkodzenia produktu podczas transportu lub dostarczenia produktu przez pomyłkę (nieprawidłowe lub niekompletne), koszt zwrotu produktu ponosi IBOOD. Dla wygody możesz zalogować się na swoje konto, kliknąć na opcję "serwis", a następnie wybrać opcję "problem" wyświetlaną po zakupie produktu. Wybierasz powód powrotu i wypełniasz podanie o powrót zgodnie z instrukcjami. Należy wierzyć, że dział obsługi klienta skontaktuje się z tobą jak najszybciej.
Jakie metody płatności ma IBOOD?
IBOOD akceptuje wiele metod płatności, więc dla twojej wygody masz do wyboru różne opcje. IBOOD akceptowane przez firmę metody płatności to: PayPal, wiza, MasterCard, Ingenico. Musisz wybrać metodę płatności, która odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi. A gdy korzystasz z płatności za pobraniem, musisz zwrócić uwagę, czy kurier ma terminal płatniczy.
Czy IBOOD ma usługi gwarancyjne?
Musisz wiedzieć, że IBOOD oferuje bezpłatne zwroty gwarancyjne. Musisz się zalogować na konto, aby wypełnić roszczenie gwarancyjne. W przypadku otrzymania wiadomości e-mail otrzymają Państwo bezpłatny powrót produktu. Jeśli złożysz bezpośrednią skargę, IBOOD wyśle zapłacony znacznik DPD/ UPS, aby produkt mógł być dostarczony do miejsca przeznaczenia bez zakłóceń. W celu ochrony praw konsumenta nie należy wysyłać towarów samodzielnie.
Czy IBOOD prowadzi działalność związaną z odprawą celną?
Tak, IBOOD prowadzi działalność związaną z odprawą celną. Jeśli bierzesz udział w odprawach celnych, możesz otrzymać 10% -50% zniżki. Możesz zapisać się do newslettera, aby zawsze mieć aktualne informacje o działaniach odprawy celnej. Ponieważ IBOOD często prowadzi czynności związane z odprawą celną, a wiele produktów będzie uczestniczyć w czynnościach związanych z odprawą celną. Musisz jednak zwrócić uwagę na to, że produkty objęte promocją nie mogą mieć innych rabatów.

Najlepsze kupony IBOOD, nie przegap tego!

Dowiedz się więcej o rabacie.