agaracka.pl

Kupony Aliexpress Wykop, promocje & kupony Sierpień 2021

Idź do AliExpress

Szukasz ciekawych Kupony Aliexpress Wykop na różne okazje? Znajdziesz je w agaracka.pl. Ciekawe przeceny na Dzień Mamy, na święto zakupów Black Friday, czy rabaty na prezenty świąteczne nie mogą Cię ominąć. Kupuj taniej w AliExpress dzięki super kodom i kod rabatowy. Wykorzystaj je już dziś i ciesz się z nowego produkty i oszczędzonych pieniędzy.

  • Wszystko
  • Kupony
  • Oferty

FAQ for AliExpress

Jaki jest format dostawy sprzedawcy AliExpress?

Sposób wysyłki zamówienia jest ustalany przez dostawcę i podczas składania zamówienia możesz wybrać metodę wysyłki, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące metody wysyłki, sugerujemy bezpośredni kontakt ze sprzedawcą w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu i chcesz ubiegać się o zwrot pieniędzy, możesz mieć pewność, że Twoje środki są gwarantowane i bardzo bezpieczne, ponieważ AliExpress wie, jak ważne są Twoje pieniądze, więc upewnij się, że zwroty są obsługiwane ostrożnie. Zwykle po pomyślnym przetworzeniu zwrotu przez AliExpress zajmie to 3–20 dni roboczych (w zależności od banku), zanim kupujący otrzyma zwrot środków. Możesz sprawdzić szczegóły zamówienia, aby potwierdzić, czy zwrot pieniędzy został pomyślnie zrealizowany, i możesz w dowolnym momencie skontaktować się z bankiem, aby sprawdzić proces zwrotu zamówienia.

Jeśli chcę zapłacić, jakie są opcje w AliExpress?

Jeśli chcesz kupić produkty w AliExpress, możesz wybrać rozmiar i kolor produktów, które lubisz, a następnie kliknąć „Kup teraz”, a następnie podać adres dostawy, który Ci odpowiada, a na koniec wybrać metoda płatności, aby dokonać płatności. Możesz wybrać płatność kartą kredytową, ale musisz upewnić się, że informacje o karcie są poprawne i rozwiązać różne błędy, które pojawiają się w przypadku niepowodzenia płatności. Możesz też zapłacić przelewem bankowym, ale musisz pamiętać, że ta forma płatności AliExpress akceptuje tylko dolary amerykańskie, a dotarcie na miejsce zajmuje 7 dni roboczych, a stan zamówienia również zostanie zaktualizowany.

Jak mogę zwrócić środki w AliExpress?

Jeśli otrzymany przedmiot nie jest zgodny z opisem lub nie zostanie dostarczony w okresie obowiązywania zobowiązania kupującego, AliExpress obiecuje zwrot pieniędzy. Możesz odzyskać pieniądze 15 dni po zakończeniu procesu reklamacji. Zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i regulacjami w kraju zamieszkania, niniejsza gwarancja stanowi uzupełnienie praw konsumenta i nie ogranicza ich praw. Najpierw musisz skontaktować się ze sprzedawcą, przejść do historii swojego zamówienia, a następnie wybrać produkt. Musisz omówić problem ze sprzedawcą i sprawdzić możliwe rozwiązania. Jeśli po skontaktowaniu się ze sprzedawcą nadal nie możesz osiągnąć polubownego porozumienia, zgłoś spór, aby złożyć reklamację w ciągu 15 dni od dostarczenia zamówienia lub wygaśnięcia okresu potwierdzenia otrzymanej paczki.

Czy AliExpress ma program poleceń?

Plan członkostwa AliExpress jest bezpłatny i łatwo się do niego przyłączysz. Aby zacząć zarabiać, wystarczy kliknąć link na stronie. AliExpress zapewnia doskonałą platformę do marketingu afiliacyjnego, znaną również jako program partnerski portalu. W ramach bezpłatnego programu możesz otrzymywać slogany i linki ułatwiające promocję produktów i sprzedawców. Możesz umieścić link lub slogan na swojej stronie internetowej (lub blogu, forum, stronie mediów społecznościowych, e-mailu lub dowolnym innym kanale online) i możesz zacząć zarabiać. Jeśli osoba odwiedzająca Twoją witrynę kliknie link, wejdzie na AliExpress i dokona zakupu, otrzymasz prowizję.

Jak skorzystać z kuponu AliExpress online?

Metoda korzystania z AliExpress kody rabatowe jest następująca: potwierdź swoje konto w AliExpress, jeśli nie, możesz utworzyć nowe konto dla siebie; jeśli kupujesz pojedynczy produkt, możesz bezpośrednio dokonać zakupu na stronie produktu, aby wejść na stronę płatności Wypełnij odpowiedni AliExpress kody rabatowe na stronie płatności, a promocje AliExpress automatycznie zacznie obowiązywać podczas płatności.

Jak długo ważny jest kupon AliExpress?

Każdy kupon AliExpress ma odpowiedni okres ważności, a każdy kupon może mieć inny okres użytkowania. Musisz więc regularnie sprawdzać, czy kody rabatowe AliExpress, które masz wkrótce wygasnąć, pamiętaj, aby nie czekać do wygaśnięcia AliExpress kod rabatowy, a następnie pamiętaj, że nie skorzystałeś z okazji, aby uzyskać zniżkę.

Czy AliExpress oferuje zniżki dla nowych klientów?

Tak. Obecnie w AliExpress, jeśli jesteś nowym klientem, możesz otrzymać nowego wyłącznego klienta AliExpress kod rabatowy, po prostu przedstawić go przy kasie lub wybrać AliExpress kod rabatowy, aby skorzystać z rabatu dla nowych klientów. Dlaczego nie kupić tego AliExpress produktu w tak dobry sposób?

Najlepsze kupony AliExpress, nie przegap tego!

Dowiedz się więcej o rabacie.