agaracka.pl

Sinsay 10% i promocje Maj 2021

Idź do Sin Say

Przekonaj się, jak łatwo zdobyć w sklepie Sin Say rabaty aż do 50%. Wystarczy zaopatrzyć się w Sinsay 10%. Możesz je otrzymać za pośrednictwem newslettera lub odnaleźć na portalu agaracka.pl. Odpowiednie kod rabatowy są także udostępniane w mediach społecznościowych, dlatego warto polubić profile sklepu na facebooku i instagramie.

  • Wszystko
  • Kupony
  • Oferty
  • Darmowa Dostawa

FAQ for Sin Say

Jeśli chcę zapłacić, jakie są opcje w Sin Say?

Sin Say obsługuje wiele metod płatności. Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, wybierz „Płatność PayU”. Następnie uzupełnij dane karty (tj. Numer karty, datę ważności i kod CCV), a następnie użyj przycisku „Zapłać”, aby zaakceptować transakcję. Kwota zostanie pobrana z Twojej karty Visa lub Mastercard. Jeśli wolisz płatność za pobraniem, musisz zapłacić firmie kurierskiej przy odbiorze towaru, możesz użyć karty kredytowej lub debetowej. Za zamówienie możesz zapłacić przelewem internetowym, następnie musisz wybrać PayU do zapłaty, a następnie wybrać przelew online. Należy pamiętać, że nie udostępniamy rachunków płatniczych innych niż PayU. Jeśli chcesz płacić BLIKIEM, wybierz płatność PayU. Wybierz opcję „BLIK”, wprowadź kod i postępuj zgodnie z instrukcjami banku, aby przejść do kolejnego kroku. Możesz również wybrać opcję „PayPal”, aby zapłacić, a następnie zalogować się na konto powiązane z kartą kredytową lub kontem bankowym, a kwota zakupu zostanie pobrana z Twojego konta PayPal. Możesz także wybrać PayPo do zapłaty, co oznacza, że ​​składasz zamówienie teraz i musisz zapłacić w ciągu 30 dni.

Czy Sin Say sprzedaje karty podarunkowe?

Karta podarunkowa Sin Say to karta i punkty, które zawiera. Karta podarunkowa jest kuponem elektronicznym, a nie kartą płatniczą, a jej wartość jest wyrażona w PLN. Wartość karty podarunkowej jest równa liczbie zawartych w niej punktów, jej aktywacja nie może być niższa niż 20 zł i można z niej korzystać tylko w hali wystawienniczej. Jeżeli cena towarów zakupionych przez użytkownika za pomocą karty podarunkowej jest wyższa niż saldo punktowe karty podarunkowej, klient musi zapłacić różnicę. Należy pamiętać, że karty podarunkowe nie podlegają zwrotowi i nie można ich wymienić na gotówkę. Okres ważności karty podarunkowej wynosi dwanaście miesięcy i nie można go przedłużyć. Jeśli okres ważności karty podarunkowej wygasł, ale punkty z karty podarunkowej nadal nie są wykorzystane, użytkownik nie ma prawa żądać zwrotu pozostałych środków.

Jaki jest format dostawy sprzedawcy Sin Say?

Sin Say Zamówienia powyżej 49,99 zł wysyłamy bezpłatnie, a koszt i czas wysyłki zamówienia zależą od wybranej przez klienta metody odbioru. Kiedy składasz zamówienie, możesz odebrać towar w sklepach stacjonarnych, wtedy wysyłka jest bezpłatna. Możesz również zdecydować się na odbiór towaru w Paczkomacie InPost, co zajmie około 1-3 dni roboczych. Jeśli wybierzesz dostawę do Żabki, Inmedio, Shell i innych firm kurierskich, zajmie to około 1-3 dni roboczych.

Czy mogę złożyć skargę do Sin Say?

Możesz złożyć reklamację dotyczącą zakupionych produktów w ciągu 2 lat od daty otrzymania zamówionych produktów Sin Say. Możesz odesłać produkt do sklepu internetowego i złożyć reklamację produktu. Należy wypełnić formularz reklamacji i rozwinąć szczegółowe informacje pod przyciskiem \"Reklamacja\", aby znaleźć formularz, na który można wysłać produkt za wolny. Musisz razem odesłać opakowanie produktu i fakturę do sprzedawcy lub dołączyć numer zamówienia i kartę ze szczegółami reklamacji, a następnie skontaktować się z biurem obsługi klienta, aby Sin Say mógł zorganizować usługę kurierską w celu odebrania paczki ze skargą.

Co to jest karta podarunkowa Sin Say?

Ich pomysłem na prezent jest plan kart podarunkowych, który pozwala krewnym wybrać najbardziej odpowiedni produkt w każdym sklepie i na swojej stronie internetowej, niezależnie od tego, czy jest to romantyczna niespodzianka, prezent świąteczny, czy też wyraz wdzięczności. Cyfrowa karta podarunkowa to stosunkowo łatwy i wygodny sposób. Wystarczy wybrać wzór, który Ci się podoba, lub możesz wybrać fizyczną kartę podarunkową do odbioru. Karty podarunkowe można kupić w witrynach internetowych i sklepach stacjonarnych, a klienci będą je kupować Po potrąceniu rzeczywistą kartę podarunkową można doładować w dowolnym sklepie Sin Say.

Jakie usługi obejmuje plan członkostwa Sin Say?

Przystąpienie do programu członkowskiego sklepu Sin Say umożliwia klientom zdobywanie punktów za każdym razem, gdy dokonują zakupu. Dopóki jeden wydadzą, Polska jest równa punktom od Loti, a punkty, które otrzymają, mogą również wykorzystać otrzymane punkty na bonusy. Zwrot gotówki, 300 punktów to 10 zł Równolegle z jednym z profesjonalnych członków możesz korzystać z innych dodatkowych usług powiązanych, a także z rozsądnych rabatów urodzinowych i urodzinowych, aby uzyskać więcej korzyści.

Co to jest usługa aplikacji Sin Say?

Aplikacja sklepu Sin Say umożliwia klientom przeglądanie ich produktów i prawdziwą identyfikację wszystkich rodzajów ubrań. W formie AR aplikacja może być również ich asystentem przy wyborze. Bardziej odpowiednie rozmiary i kolory, można również dopasować inspiracje, wyszukać ich przedmioty za pomocą różnych zdjęć i Jietu lub użyj kupców, aby zapisać swoje ulubione przedmioty i podążaj za modą za pomocą powiadomień push. Zamieszanie na świecie prowadzi do lepszych kolekcji projektantów i większej liczby powiadomień o preferencyjnych działaniach.

Czy w Sin Say jest bezpłatna usługa kurierska?

Po przystąpieniu do sklepu Sin Say mają możliwość skorzystania z usługi darmowej dostawy i osiągnięcia określonego warunku cenowego, ale jeśli nie osiągną określonego warunku cenowego, nadal chcą być lepsi, więcej Pomoc z darmowej dostawy usługi, więc może trzeba będzie wybrać i kupić tutaj produkty, aby zobaczyć, jak lepiej rozłożą je równomiernie, określony stały koszt transportu, do wyboru Firma kurierska to bardzo profesjonalna firma kurierska z wieloletnim transportem doświadczenie w Polsce, a klienci widzą, że termin ich dostawy jest również bardzo krótki.

Jak skorzystać z kuponu Sin Say online?

Przede wszystkim klienci muszą potwierdzić, czy ich zamówienie może korzystać z tego Sin Say kod rabatowy. Jeśli można z niego skorzystać, przejdź bezpośrednio do strony płatności sin-say.com i postępuj zgodnie z instrukcjami , aby z powodzeniem go wykorzystać. Jeśli jednak klient użyje opcji Sin Say kod rabatowy, która nie spełnia swojego zamówienia, zamówienie na Sin Say nie będzie podlegać zniżce, dlatego należy dokonać ostrożnego wyboru.

Jak długo ważny jest kupon Sin Say?

Wszyscy rozumieją, że promocje z Sin Say należy wykorzystać w okresie ważności. Jednak niektórzy klienci mogą być zdezorientowani co do promocje Sin Say, który dotyczy tylko produktów stałych Sin Say, ponieważ nie oznaczają one terminu ważności. Należy zauważyć, że te promocje Sin Say przed produktem nie zostały wyprzedane Zawsze będzie ważny.

Czy Sin Say oferuje zniżki dla nowych klientów?

Tak. Ponieważ Sin Say przywiązuje dużą wagę do zakupów nowych klientów, chcę, aby nowi klienci odczuli korzyści z zakupu produktów Sin Say po niskiej cenie, a następnie stali się lojalnymi użytkownikami Sin Say, dlatego złożyłem pierwsze zamówienie, z którego mogą korzystać tylko nowi klienci Preferencyjne zasady, więc państwo, którzy nie złożyli zamówienia na sin-say.com, nie wahaj się, możesz natychmiast spróbować skorzystać z tej oferty.

Najlepsze kupony Sin Say, nie przegap tego!

Dowiedz się więcej o rabacie.