agaracka.pl

Storytel Kod Promocyjny - Sierpień 2021

Idź do Storytel

Storytel udostępnia kody rabatowe i kod rabatowy po dołączeniu do ich subskrypcji e-mail. Storytel oferuje również aktualne Storytel Kod Promocyjny, wyprzedaż i codzienne oferty flash online. Kuponów nie można łączyć z innymi kuponami. Niektóre kupony można zastosować do sprzedaży lub produktów ze zniżką. Sprawdź kupon pod kątem konkretnych warunków. Storytel oferuje codziennie nowe kupony i kod promocyjny. Mają także cotygodniową reklamę opisującą ich bieżącą sprzedaż na liście na stronie głównej.

  • Wszystko
  • Oferty

FAQ for Storytel

Czy Storytel ma własną aplikację?

Czytelnicy mogą pobrać aplikację Storytel z App Store lub Google Play. Aby ją pobrać, zeskanuj kod QR aplikacji na ich stronie internetowej. Następnie możesz zalogować się za pomocą danych podanych podczas tworzenia konta. Po przejrzeniu aplikacji możesz znaleźć pierwszą książkę, dodać ją do półki i zacząć słuchać lub czytać.

Czy Storytel będzie sprzedawać karty podarunkowe?

Istnieją cztery różne typy kart podarunkowych Storytel: na jeden miesiąc, trzy miesiące, sześć miesięcy i jeden rok. Inaczej jest w przypadku różnych okresów, cena jednomiesięcznej karty podarunkowej to 34,9 zł, trzymiesięcznej karty podarunkowej 104,7 zł, a sześciomiesięcznej karty podarunkowej 209,4 zł. Cena karty podarunkowej to 418,8 zł. Karta podarunkowa Storytel daje Twoim znajomym i bliskim możliwość słuchania nieograniczonej liczby audiobooków na ich telefonach.

Jakie metody płatności ma Storytel?

Istnieją dwie główne metody płatności za zakup e-booków w Storytel. Jedna z nich to automatyczny system płatności w aplikacji i możesz płacić bezpośrednio w aplikacji. W rzeczywistości ta metoda płatności jest bardzo bezpieczna, ale niektórzy klienci nadal nie czują się swobodnie, wtedy można również zapłacić kartą. Musisz połączyć się z innymi systemami płatności, a następnie zapłacić kartą.

Jakie są zalety abonamentu rodzinnego Storytel?

Storytel oferuje plan subskrypcji dla rodzin, który jest odpowiedni dla krewnych, którzy chcą mieć możliwość dzielenia się subskrypcjami po obniżonej cenie. Możesz skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Z abonamentu rodzinnego klienci mogą korzystać z przywilejów trybu dziecięcego, trybu offline, anulowania subskrypcji w dowolnym momencie i nieograniczonego dostępu. Nie musisz płacić za wiele kont, każdy użytkownik musi zapłacić tylko raz.

Jak skorzystać z kuponu Storytel online?

Potwierdź, czy Twoje zamówienie jest zgodne z zakresem użytkowania lub warunkami użytkowania Storytel kody rabatowe, którego chcesz użyć, a także potwierdź, czy kupon rabatowy nadal znajduje się w okresie ważności. Jeśli potwierdzenie jest prawidłowe, kliknij płatność na stronie koszyka Storytel, przejdzie do strony płatności, wpisz otrzymaną Storytel kody rabatowe, możesz dokończyć płatność i cieszyć się zniżkami.

Jak długo ważny jest kupon Storytel?

Dla Storytel kod rabatowy w normalnym okresie czasu użytkowania, o ile jest on normalnie używany.Jednak w przypadku Storytel kody rabatowe, którego można użyć tylko przy zamówieniach określonego rodzaju produktu, musisz go użyć na czas, gdy tylko produkt będzie wciąż dostępny, aby uniknąć utraty ważnego kod rabatowy Storytel.

Czy Storytel oferuje zniżki dla nowych klientów?

Tak. Dla nowych klientów, którzy nigdy nie złożyli zamówienia w sklepie, Storytel oferuje zniżki dla nowych klientów. Możesz wybrać rabat na pierwsze zamówienie lub inny Storytel kody rabatowe i wtedy możesz łatwo zaoszczędzać pieniądze. Należy jednak zauważyć, że pierwsza oferta Storytel jest dostępna tylko dla klientów, którzy spędzają po pierwszy raz.

Najlepsze kupony Storytel, nie przegap tego!

Dowiedz się więcej o rabacie.