agaracka.pl

Westwing Kod Rabatowy - kupony Październik 2021

Idź do Westwing

Dzięki agaracka.pl możesz mieć swoje zamówienie z Westwing jeszcze taniej! Przygotowaliśmy kod rabatowy, promocje i specjalne oferty na zakupy online. Mając kupon promocyjny lub Westwing Kod Rabatowy, kupisz produkty znacznie taniej! Wystarczy, że skopiujesz kod rabatowy Westwing, a następnie, po skompletowaniu zamówienia, wkleisz go do formularza, pod listą swoich zakupów. W ten sposób obniżysz wartość wybranych artykułów i zapłacisz mniej.

  • Wszystko
  • Kupony
  • Oferty

FAQ for Westwing

Jakie są zasady zwrotów stosowane przez Westwing?

Możesz wysłać zamówienie zwrotu bezpośrednio ze swojego konta, wybrać konkretne zamówienie i kliknąć pole „Zwrot kosztów zakupu”. Możesz zwrócić produkt w ciągu 100 dni od otrzymania zamówienia. Po tym okresie, jeśli produkt ulegnie awarii, masz prawo do złożenia reklamacji. Westwing rozważy każdą sytuację osobno i znajdzie najlepsze rozwiązanie. Możesz również wysłać wiadomość e-mail zawierającą nazwę zwracanego produktu, numer zamówienia oraz powód zwrotu. W odpowiedzi konsultant udzieli niezbędnych informacji do zamówienia ekspresowej dostawy. Zwrot zostanie zrealizowany w sposób, który wybrałeś podczas dokonywania płatności i zostanie zrealizowany w ciągu 10 dni roboczych od zwrotu do magazynu. Westwing wyśle ​​Ci również e-maila z potwierdzeniem przelewu zwrotnego.

Czy Westwing ma program poleceń?

Jeśli chcesz polecić firmę Westwing swoim bliskim, to dobrze. Westwing bardzo dziękujemy za zaufanie, więc gdy poleceni przez Ciebie znajomi skorzystają z podanego przez Ciebie linku, aby zarejestrować się w witrynie, Westwing wręczy zaproszonym użytkownikom określoną liczbę kuponów na zakupy jako prezent powitalny. Oczywiście, gdy Twój polecony znajomy zrealizuje pierwsze zamówienie, jako zapraszający otrzymasz również kupon o wartości 100 zł. Jeśli chcesz zaprosić znajomych, po prostu kliknij w pole „Podaj 100 PLN” w prawym górnym rogu strony. Po wpisaniu adresu e-mail znajomego zaproszenie zostanie do niego wysłane automatycznie.

Jeśli chcę zapłacić, jakie są opcje w Westwing?

Westwing akceptuje płatności kartą kredytową, przelewem za pośrednictwem Dotpay, płatność przez PayPal oraz „za pobraniem”. Jeśli płacisz kartą kredytową lub debetową, zostanie aktywowana rozszerzona kontrola bezpieczeństwa, co oznacza, że ​​system będzie wymuszał na użytkownikach weryfikację ich danych osobowych poprzez udostępnienie pewnych treści. Westwing zaleca skontaktowanie się z bankiem i skorzystanie z innej metody płatności (szybki przelew, PayPal lub płatność przy odbiorze) przed aktywacją zabezpieczeń.

Czy są jakieś kupony rabatowe w Westwing?

Lista wszystkich kuponów rabatowych znajduje się w zakładce „Kupony rabatowe” w panelu użytkownika. Obok każdego kuponu Westwing podaje informacje o jego dacie wygaśnięcia i wymaganej minimalnej kwocie zamówienia. Po wybraniu produktu i umieszczeniu go w koszyku kliknij opcję „Użyj kuponu rabatowego”. System automatycznie obliczy wartość zamówienia i pomniejszy kwotę do zapłaty o wartość bonu. Należy pamiętać, że do zamówienia można wykorzystać tylko jeden kupon. Kupon nie obejmuje kosztów wysyłki. Możesz użyć tylko jednego kuponu, aby dokonać zakupu w jednym zamówieniu. Jednak vouchery przypisane do konta można łączyć.

Jak skorzystać z kuponu Westwing online?

Tak długo, jak zamówienie klienta znajduje się w zakresie użytkowania i w danym okresie, Westwing oferuje klientowi najwygodniejszą możliwość korzystania z kody rabatowe. Westwing kody rabatowe będzie zawsze dla bardzo skuteczny przy zamówieniu w momencie płatności. W ten sposób Westwing może pomóc klientom zaoszczędzić więcej.

Jak długo ważny jest kupon Westwing?

Każdy kupon Westwing ma odpowiedni okres ważności, a każdy kupon może mieć inny okres użytkowania. Musisz więc regularnie sprawdzać, czy kod rabatowy Westwing, które masz wkrótce wygasnąć, pamiętaj, aby nie czekać do wygaśnięcia Westwing promocje, a następnie pamiętaj, że nie skorzystałeś z okazji, aby uzyskać zniżkę.

Czy Westwing oferuje zniżki dla nowych klientów?

Tak. Jednak oferta dla pierwszego zamówienia na westwing.pl jest ważna tylko dla klientów, którzy nigdy nie kupili produktu u sprzedawcy. Westwing może szybko sprawdzić, czy jesteś nowym klientem za pośrednictwem systemu. Korzystając ze zniżki na pierwsze zamówienie, możesz zaoszczędzić średnio zł21, nie wahaj się, spróbuj tę zniżkę już teraz

Najlepsze kupony Westwing, nie przegap tego!

Dowiedz się więcej o rabacie.